reklamat
Ballina Autorët Postimet nga Chandima Ambanwala

Chandima Ambanwala

Avatar
64 Posts KOMENTE 4
Studentët arkeologjia marrin profesorin më të mirë në Universitetin e Peradeniya në P 2006. Lilānanda BHJ dhe mjekësore Nanda BHJ aftësi të shkëlqyera BA me çmimin (nderon) (BA (sp)) diplomë nga Chandima, Post Graduate Diploma në ruajtjen e Fakultetit arkitektonike të monumenteve dhe të fushës, Universiteti i Moratuwa në 1998, Post Graduate Instituti i Arkeologjisë në 2010 Master i Arkeologjisë (MSc.) çmimin ishte. Ora 2008 në punën e tij si një lektor i përkohshëm i Arkeologjisë, Universiteti i Peradeniya, Sri Lanka Rata Universitetit Arkeologjisë dhe Administrimit të Trashëgimisë, lektor i lartë i cili është gjithashtu një lektor në vitin që itihāsiya 2010 Pragës dhe epigraf - 2011.
X
X
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!